Kontrola dostepu

alarmy krakow kontrola dostepu

Systemy kontroli dostepu (KD)

Systemy kontroli dostępu mają za zadanie ograniczyć lub zarejestrować dostęp do pomieszczeń lub całych obiektów. W takich systemach określamy prawa dostępu, czas przebywania i wiele innych parametrów.

Oferujemy profesjonalne rozwiązania o różnym stopniu skomplikowania i funkcjonalności: od najprostszych jak autonomiczne czytniki dla jednego przejścia, po rozbudowany, sieciowy system kontroli dostępu RACS 5 firmy Roger. Nasza oferta kontroli dostępu opiera się głównie na urządzeniach firmy Roger, która jest polską firmą, charakteryzuje ją wysoka niezawodność urządzeń, funkcjonalność  systemowa. Ofert firmy Roger posiada dobrą relację jakości do ceny oraz wyróżnia się atrakcyjnym wzornictwem. Do kontroli dostępu używamy także sprzętu firmy Satel, który posiada w swojej ofercie serię pod KD: ACCO, tworzymy też systemy KD oparte o sprzęt Satela na podstawowej konfiguracji sprzętowej.

Drugim zagadnieniem związanym z kontrolą dostępu jest rejestracja czasu pracy. Rejestracja czasu pracy  ułatwia zarządzanie czasem pracy, precyzyjne jego rozliczanie oraz wpływa na redukcję kosztów. Skutecznie realizowana rejestracja czasu pracy wspiera efektywność działania przedsiębiorstwa.

Oczywiście proste funkcje kontroli dostępu jak np otwieranie i zamykanie przydomowej furtki czy bramy garażowej/ogrodzeniowej  mogą być realizowane w inny – prostszy i mniej kosztowny sposób.