Systemy alarmowe, Kraków, małopolska. Serwis, montaż, sprzedaż

alarmy krakow, systemy alarmowe

Zapewniamy kompleksową obsługę systemów alarmowych przede wszystkim na terenie miasta Krakowa, ale także na terenie województwa małopolskiego i przyległych województw.
Montujemy, serwisujemy, konserwujemy i unowocześniamy systemy alarmowe w sklepach, biurach, fabrykach, domach jednorodzinnych, mieszkaniach, domkach letniskowych.
montaż serwis systemów alarmowychProjekt i późniejszą instalację poprzedzamy rozmową i analizą, dzięki której możemy wybrać dla Państwa optymalny system. Wspólnie z klientem ustalamy niezbędne minimum w zakresie poszczególnych systemów oraz przygotowujemy ofertę. Nasza oferta to dbałość o dobór rozwiązań najlepszych dla Klienta, a nie dla sprzedawcy jak to się dzieje w większości firm, które są nastawione przede wszystkim na sprzedaż sprzętu. Przykład: Od marca 2018 nie zaproponowalibyśmy Państwu modułów GPRS-T1 do GPRS-T4 ponieważ do obiegu wszedł nowy moduł GPRS-A, który bije na głowę poprzednie moduły a jest w podobnej cenie.

A oto film pokazujący możliwości modułu GPRS-A

GPRS-A-SATEL

Gwarancja na sprzęt 3 lata oraz rękojmia na wykonaną usługę.

Stosujemy sprawdzone rozwiązania uznanych firm, ponieważ musimy mieć pewność, że zamontowane przez nas systemy okażą się niezawodne.

Systemy alarmowe wykonujemy na sprzecie firm:

systemy alarmowe Satel

systemy alarmowe Genevo

systemy alarmowe Ropam

systemy alarmowe bosch

Zakres usług:

  • montaż systemów SSWiN,
  • serwis systemów SSWiN,
  • konserwacja systemów SSWiN,
  • montaż modułów komunikacyjnych monitorujących systemy SSWiN: GPRS-A; ETHM-1 Plus firmy Satel oraz BasicGSM i MultiGSM firmy Ropam.

Staramy się polecać takie rozwiązania, które są bezpieczne ale zarazem mimo swojej złożoności jak najbardziej przyjazne użytkownikom, dlatego też wdrażamy komunikację z centralami alarmowymi via GPRS, GSM, SMS, ETHM, KODY USSD,  APLIKACJE MOBILNE.

Nasz zakres usług to także konsultacje, dobór sprzętu dostosowany do zasobności portfela i wymagań klienta, bezpłatne wizytacje potrzebne do wyceny. Przygotowujemy najbardziej konkurencyjne oferty. Jeżeli macie Państwo ofertę, która wydaje Wam się niekorzystna ze względów technicznych czy finansowych i chcecie ją sprawdzić, porównać, prosimy o kontakt, w celu przygotowania przez nas porównywalnej oferty na naszych warunkach.

Po przeprowadzonej instalacji nigdy nie zostawiamy klienta samego sobie, zawsze może uzyskać od nas rady na temat użytkowania systemu jak i pomoc techniczną. Wolimy zarobić mniej ale pozostawić po sobie dobre wrażenie na przyszłość.

Zapraszamy do kontaktu.